JAW-REMO
Autoryzowany Dealer Peugeot
PARTNER-OPIS

Możliwości bez ograniczeń

PARTNER niezbędny w tygodniu, niezastąpiony w weekendy.

Peugeot Partner jest dostępny także w wersji osobowej Combispace z rozsuwanymi bocznymi drzwiami. Znakomicie nadaje się do użytkowania jako samochód rodzinny, przydatny zarówno w mieście, jak i w czasie wakacyjnych podróży. Charakteryzuje go świetna przyczepność kół na zakrętach, znakomite zawieszenie oraz łatwość manewrowania, co znacznie ułatwia poruszanie się nim w mieście. Niezbędny w tygodniu, niezastąpiony w weekendy i na wakacjach - Partner Combispace ułatwia i umila Ci życie. W Partnerze Combispace zastosowano wiele praktycznych rozwiązań, które znacznie wpływają na komfort podróżowania. Jego przestronne wnętrze, bogate wyposażenie, m. in. wspomaganie kierownicy, składana i dzielona tylna kanapa, uchylne boczne szyby, liczne schowki, umiejscowione zarówno w drzwaich samochodu, jak i pod nogami pasażerów, itp., stanowią o ponadprzeciętnym komforcie, co jest istotne dla wygody codziennego użytkowania.

Ergonomiczna, niezwykle przejrzysta tablica rozdzielcza Partnera Combispace zapewnia komfort prowadzenia. Duża przednia szyba gwarantuje bardzo dobre pole widzenia. Partner Combispace zaskakuje wysoką jakością użytych materiałów oraz dużą dbałością o szczegóły wykończenia.

Bezpieczeństwo jazdy znacznie zwiększają poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, ABS (dostępne jako opcja) oraz pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości.

A zatem wsiadaj, zapnij pasy i... pozwól się ponieść przygodzie!

Początek strony